5 sposobów na idealne spędzanie czasu z Canal plus

Platforma Canal+ – słownie Canal plus, jest obecnie najczęściej wybieraną platforma telewizyjną w całej Polsce. Bogata oferta oraz szeroki zakres wyboru urządzeń jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. W Bolesławcu możemy skorzystać z oferty tej platformy w salonie Canal+ Chojna Bolesławiec. Jak można dobrze spędzić czas z telewizją Bolesławiec?

Co oferuje platforma Canal plus w Bolesławcu?

Pakiety telewizyjne Canal plus przede wszystkim różnią się ilością kanałów, w tym kanałów HD, a co za tym idzie, również ceną.

  • Pakiet start + – posiada 83 kanały telewizyjne, w tym kanały sportowe takie jak tvn turbo czy tvp sport hd, 3 kanały dziecięce, 7 kanałów o tematyce filmowej, a także kanały dodatkowe, jak HBO i Eleven sports1 już za niecałe 20 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata
  • Pakiet extra + – zawiera aż 157 kanałów telewizyjnych, które są rozbudowane aż o 15 kanałów dziecięcych oraz 25 kanałów filmowych, dedykowanych w szczególności do rodzin z dziećmi. Dodatkowo pakiet posiada kilkanaście kanałów sportowych w tym kanały premium, co pozwoli na niezapomniane emocje podczas wieczornych meczów i turniejów;
  • Pakiet extra+ z Canal+ – do swoich 167 kanałów telewizyjnych dodatkowo oferuje Pakiet kanałów Canal+, udostępniając unikalne transmisje telewizyjne oraz wyjątkowe doznania filmowe, dostępne jedynie na kanałach Canal+ premium oraz film.

Gdzie warto się wybrać po dobry pakiet telewizyjny?

Niezależnie od tego jaki pakiet zakupimy, doznania i możliwości jakie daje telewizja Canal plus skradną serce każdego domownika. Spędzanie wolnego czasu na spacerze, spotkaniach ze znajomymi czy zabawy z dziećmi wpisują się już w nasze codzienne zajęcia, jednak niekiedy przychodzi taki moment, że nie mamy ochoty nigdzie wychodzi, ani z nikim się widzieć i jedyne czego potrzebujemy, to położyć się na wygodnej kanapie z miską popcornu i zobaczyć co leci w telewizji. Korzystając z platformy Canal plus Bolesławiec, Twój wieczór z pewnością nie będzie nudny. Wybierając się do salonu Canal+ Chojna, zetkniesz się z wieloma możliwościami na umilenie sobie oraz domownikom czasu przed telewizorem.

Canal plus Bolesławiec posiada ofertę nie do przebicia

5 sposobów na przyjemne spędzenie czasu z Canal+ Bolesławiec

  1. Jesteś kinomaniakiem? z telewizją Canal+ nuda Ci nie grozi. Pakiety telewizyjne comfort i extra + posiadają ponad 130 kanałów w tym kanały filmowe, jeżeli jesteś fanem starego polskiego kina, kanał „Ale kino+”, oferuje klasyczne ekranizacje filmowe jak „Sami Swoi” czy „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, natomiast zwolennicy najnowszych produkcji filmowych będą mogli je obejrzeć na dodatkowych 10 kanałach Canal+ typu premium oraz film;
  2. Z canal plus nie opuszczą Cię także emocje sportowe. Idealnie dostosowane pakiety dla wszystkich fanów sportu posiadają kilkanaście kanałów sportowych, kanały dodatkowe oraz premium, dzięki którym będziemy mogli przezywać rozgrywki ligi mistrzów, turnieje tenisowe, oglądać prestiżowe rozgrywki w golfa lub snookera oraz lekkoatletykę;
  3. Śledzisz na bieżąco informacje z Polski i ze świata? Interesujesz się polityką i tym jak co się dzieje w obecnym rządzie? W swojej ofercie Canal+ posiada wiele kanałów informacyjnych z zakresu polityki i gospodarki, oraz zmian jakie zachodzą w państwach.
  4. Nie masz czasu wybrać się na koncert? Koncert przyjdzie do Ciebie! Bogata oferta kanałów telewizyjnych z programami rozrywkowymi pozwolą Ci wziąć udział w największych imprezach muzycznych na całym świecie.
  5. Jeżeli mamy już dość biegania i zabaw, a chcemy miło spędzić czas z naszymi dziećmi, pooglądajmy z nimi bajki. Kanały dla dzieci Canal+ posiadają bogaty program z różnymi kreskówkami, jak również filmami dla dzieci i ich rodziców.
Kategorie Dom