Ubrania dla dzieci polem do popisu dla rodziców

ubrania dla dzieci

Moda czy praktyka – jak wybierać ubrania dla dzieci?

Już od momentu, gdy dziecko znajduje się jeszcze w brzuchu mamy, ta zaczyna myśleć o wszystkich tych pięknych ubraniach, w które zaraz po porodzie będzie ubierać swoje maleństwo. Niektóre panie marzą o modnych stylizacjach, niczym z portali społecznościowych, rozkoszne maleńkie sukienki, wzorzyste śpiochy, szyk i elegancja na poziomie kołyski. Inne mamy stawiają na rozwiązania bardziej ekologiczne i praktyczne, biorą udział w wymianach ubrań z innymi rodzicami, kupują rzeczy używane w niższych cenach. Każda z nich ma do tego pełne prawo i ma swoje racje.

Warto jednak pamiętać, że ubrania niemowlęce ciągle się brudzą, a maluchy w mgnieniu oka z nich wyrastają. Niemowlę może być przebierane nawet kilka razy dziennie, ulane mleko, nadmiar śliny czy przeciek w pieluszce. Z biegiem lat do tego dochodzą zabrudzenia od pierwszych stałych pokarmów i soczków, plamy wynikłe z zabaw farbami, błotem, plasteliną i wiele, wiele innych. Do tego maluszek raczkuje, stawia pierwsze kroki, biega, szaleje, więc ubranie nie powinno go krępować w jego dynamicznym rozwoju ruchowym. Nic nie może go uciskać, podwijać się, wpijać, etc. Nie bez znaczenia jest również łatwość zdejmowania i ubierania rzeczy, zwłaszcza w wypadku niechcianych niespodzianek.

Bardzo ważny jest też skład ubrań, gdyż delikatny, wrażliwy organizm młodego człowieka łatwo ulega podrażnieniom i uczuleniom.

Kiedy pod uwagę weźmie się wszystkie te czynniki łatwiej wybrać dobrze.

Teraz tak naprawdę reszta zależy od gustu rodziców, wzory, nadruki, motywy, kolory – wybór jest szeroki.

moda dziecięca dla dziewczynek

 

Uniwersalne ubrania dla dzieci

 

Moda dziecięca dla dziewczynek może być praktyczna, a o to chyba przede wszystkim chodzi. Rodzice nie muszą wybierać między oklepanym tematem aut i dinozaurów na ubrankach dla chłopców, nie muszą też ubierać córeczki w mdły, landrynkowy, stereotypowy róż. Teraz mogą skomponować wielokolorowe lub jednolite zestawy. Klasyczne fasony sprawdzą się w wielu sytuacjach i nigdy nie wyjdą z mody. To właśnie oferuje sklep z ubraniami dla dzieci MyBasic, skoncentrowany na jakości i uniwersalności swoich produktów.

Zalety MyBasic

Ubrania dla dzieci  szyte są w Polsce, a głównym materiałem jest bawełna, najbezpieczniejsza dla młodych użytkowników. W ofercie znajduje się odzież dla dzieci od wieku niemowlęcego do ok.14 r.ż., a wszystko to w wygodnej sprzedaży internetowej i w atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu można kupić piękne i oryginalne, choć klasyczne ubrania, które można łączyć dowolnie w różnorodne zestawy. Co ciekawe, te same modele są w różnych rozmiarach, więc jeśli dziecku przypadnie coś do gustu na dłuższy czas, w sklepie dostępna będzie kolejna pożądana wielkość.